Skautské eknihy

Junák jde s dobou, a tak vám nyní nabízíme bohatou nabídku skautské literatury také v podobě eknih. Stáhněte si skautské eknihy do svých čteček, tabletů nebo mobilů. V malých a lehkých přístrojích si s sebou můžete vozit klidně celou knihovnu. Navíc vám odpadají starosti s doručením nebo uskladněním. Eknihy nabízíme ve formátech ePUB (pro tablety a chytré telefony) a MOBI (pro čtečky KINDLE).

Skautské eknihy si můžete za rozumný peníz pořídit na stránce www.palmknihy.cz

• Eknihy pro děti a mládež

Skauting je výchovná organizace zaměřená hlavně na děti a mládež. Proto není divu, že nabízíme širokou paletu eknih právě pro tuto věkovou kategorii. V dnešní době už je naprosto běžné, že děti vlastní tablet nebo chytrý telefon. Naučte je, že tyto přístroje mohou sloužit také k něčemu hodnotnému, jako je čtení kvalitních eknih, a ne pouze k zábavě.

• Historické eknihy

Největším lákadlem z kategorie historických eknih bude pravděpodobně náš zdigitalizovaný bestseller Skautské století. Díky této eknize se můžete stát svědky často dramatického vývoje českého skautingu, který si prošel několika obdobími velkého rozmachu, ale stal se také terčem tvrdého útlaku dvou totalitních režimů – nacistického a komunistického. Se skautským odbojem za druhé světové války vás pak blíže seznámí eknihy Ivančena – junácká legendaStopy vedou k Ivančeně.

• Úvahové eknihy

Už filozof Descartes kdysi poznamenal: „Myslím, tedy jsem“. Myšlenkové reflexe by měly patřit ke každé oblasti lidské činosti, a proto i ke skautingu. Proto vám předkládáme také úvahovou literaturu, která ve vás může podnítit přemítání o světě kolem nás. Největším hitem v této kategorii je bezesporu kniha Skautské vize. Vznikla na základě stejnojmenného cyklu kavárenských debat s různými osobnostmi společenského života. Není však pouhou vzpomínkou na staré dobré časy ve skautském oddíle, ale je pokusem pojmenovat výzvy, před kterými stojí současná společnost.

Najdi nejbližší oddíl!