Skauting je příležitost pro nové zážitky v každém věku:

Najděte si nejbližší oddíl

Jsme v každém větším městě – skautská klubovna je možná hned za rohem vašeho domu. Najděte ji na interaktivní mapě, pošlete formulář nebo volejte 234 621 284. Obratem získáte kontakt na nejbližší oddíl.

hledat oddíl

Informace pro rodiče

Chcete dát své dítě do oddílu? Určitě máte v hlavě řadu otázek, na které byste chtěli najít odpovědi. Kolik to stojí? Jaké vybavení? Jsou skauti pojištění?  Není snad rychlejší cesta, jak najít odpovědi na tyto otázky, než kliknout sem!

Informace pro rodiče

Říkají o nás

"Skauting ukazuje, že opravdové hodnoty v životě jsou trvale udržitelné – čestnost, vstřícnost vůči druhému, loajalita vůči kamarádovi. Celý skauting je výchovou proti konzumní společnosti. To hlavní je naučit se vážit si toho, co je v životě opravdu cenné a tudíž udržitelné.“

Erazim Kohák
filozof a publicista, emeritní profesor Boston University a Univerzity Karlovy v Praze

známé osobnosti o skautu