Najít kamarády
zažít dobrodružství

Adam a Verča lákají ke skautování v televizním pořadu Planeta YÓ

29. 9. 2014 Vše

Adam se do skauta přihlásil proto, že tam chodilo spoustu jeho kamarádů ze školy, a skautování mu prostě přijde zajímavé. Verča na skautingu oceňuje  kamarádství a hry. No a co dělat, pokud chcete, aby chodilo i vaše dítě do skauta? Jak Adam správně podotýká, stačí vyhledat vhodný oddíl přímo na těchto stránkách, na kterých se zrovna nacházíte. Nebo pokud znáte nějaký oddíl ve svém okolí, můžete kontaktovat přímo ten.

Adam a Verča lákají ke skautování v televizním pořadu Planeta YÓ

Adam se do skauta přihlásil proto, že tam chodilo spoustu jeho kamarádů ze školy, a skautování mu prostě přijde zajímavé. Verča na skautingu oceňuje  kamarádství a hry. No a co dělat, pokud chcete, aby chodilo i vaše dítě do skauta? Jak Adam správně podotýká, stačí vyhledat vhodný oddíl přímo na těchto stránkách, na kterých se zrovna nacházíte. Nebo pokud znáte nějaký oddíl ve svém okolí, můžete kontaktovat přímo ten.

Skautské vystoupení Adama a Verči v televizi můžete zhlédnout ZDE.