Najít kamarády
zažít dobrodružství

Co zažil český kontingent na světovém skautském setkání v Japonsku? Výstava fotozážitků z Jamboree je do konce ledna k vidění ve Skautském institutu na Staromáku. Poté zahájí pouť po celém Česku. Může být také ve vašem regionu!

16. 1. 2016 Vše

Putovní výstava byla slavnostně zahájena 7. ledna ve Skautském institutu v Praze na Staromáku (Dům u Zlatého rohu, Staroměstské náměstí 4/1).

Co zažil český kontingent na světovém skautském setkání v Japonsku? Výstava fotozážitků z Jamboree je do konce ledna k vidění ve Skautském institutu na Staromáku. Poté zahájí pouť po celém Česku. Může být také ve vašem regionu!

Putovní výstava byla slavnostně zahájena 7. ledna ve Skautském institutu v Praze na Staromáku (Dům u Zlatého rohu, Staroměstské náměstí 4/1). Vzápětí bude k vidění také v Pardubicích, Velkém Týnci, Libušíně či od března v Hostinném a Havlíčkově Brodě. Zorganizovat výstavu se svým oddílem ve své obci nebo městské části může také jakékoli skautské středisko nebo oddíl. Vhodnými výstavními prostory jsou například knihovny, radnice, kulturní domy, foyer divadel, vzdělávací instituce, čajovny nebo kavárny. Využijte příležitost představit veřejnosti rozměr skautingu, který nezná hranice. Přihlaste se a podílejte se s oddílem na organizaci putovní výstavy fotografií ze země vycházejícího slunce.

K dispozici jsou připraveny dvě totožné výstavní sady zkompletované samostatně ve dvou dřevotřískových bednách (v případě zájmu počet sad rozšíříme). V každé z beden je sada 26 zarámovaných fotografií ve velikosti A2. Více se o detailech a podmínkách možnosti uspořádat výstavu dozvíte na článku na Skautské křižovatce.