Najít kamarády
zažít dobrodružství

Děkujeme…

19. 12. 2011 Vše

Sestry a bratři,opustil nás Václav Havel, jeden z opravdových hrdinů, které tato země kdy měla. Nás, skauty a skautky, opustil i náš bratr.Ve dnech, které jsou před námi, budeme moci číst o životě Václava Havla, o tom, o co v životě usiloval. Je úkolem i pro nás, aby jeho odkaz zůstal živým nejen pro nadcházející měsíce, ale i pro budoucí generace. Je úkolem pro nás, abychom jeho poselství o nutnosti vítězství pravdy a lásky dokázali vetknout do oddílové činnosti, do každodenního skautingu, do našich životů.

Děkujeme…

Sestry a bratři,

opustil nás Václav Havel, jeden z opravdových hrdinů, které tato země kdy měla. Nás, skauty a skautky, opustil i náš bratr.

Ve dnech, které jsou před námi, budeme moci číst o životě Václava Havla, o tom, o co v životě usiloval. Je úkolem i pro nás, aby jeho odkaz zůstal živým nejen pro nadcházející měsíce, ale i pro budoucí generace. Je úkolem pro nás, abychom jeho poselství o nutnosti vítězství pravdy a lásky dokázali vetknout do oddílové činnosti, do každodenního skautingu, do našich životů. Protože není náhodou, že my, skauti a skautky, slibujeme věrnost nejvyšší Pravdě a Lásce, hodnotám, jimž Václav Havel zasvětil svůj život.

Sestry a bratři, zasaďme se společně, každý svým dílem o to, aby poselství Václava Havla bylo srozumitelné pro skautky a skauty všeho věku a aby zůstalo živé.

Pane prezidente, bratře Chrobáku, děkujeme za Tvoji službu společnosti, udělal jsi náš svět lepším.

S hlubokou úctou,

Josef Výprachtický, starosta Junáka