Najít kamarády
zažít dobrodružství

I vy můžete najít svůj poklad!

31. 8. 2011 Vše

Každoročně je září časem, kdy se můžete se skauty potkat asi nejčastěji. Skauti pořádají desítky akcí pro veřejnost, aby lidem představili svou činnost a dali vědět, že mají klubovnu často pár metrů od jejich domu.

I vy můžete najít svůj poklad!

Každoročně je září časem, kdy se můžete se skauty potkat asi nejčastěji. Skauti pořádají desítky akcí pro veřejnost, aby lidem představili svou činnost a dali vědět, že mají klubovnu často pár metrů od jejich domu.

Skautských oddílů je po celé republice více než dva tisíce, na což se odkazuje i společné téma řady z těchto akcí pod společným názvem „Dva tisíce pokladů“, protože právě skautský oddíl může být oním pokladem, který čeká na své objevení.  Pro řadu dětí i rodičů tedy právě teď nastává nejlepší čas, aby i oni objevili svůj skautský oddíl.