Najít kamarády
zažít dobrodružství

Jak se žije Pěnkavám? Reportér iDNES navštívil na jeden den skautský tábor!

29. 7. 2015 Vše

Skautské tábory jsou vyvrcholením naší celoroční činnosti. Každý rok se na ně těší nejen děti, ale i vedoucí a vůbec nikomu z nich nevadí, že jejich přípravě věnují podstatnou část svého volného času. Pobyt v přírodě na pár týdnů s partou přátel a kupou dětí, jejichž fantazie snad vůbec nemá hranic, je totiž to nejlepší, co si člověk může přát. Žabí orchestry, širokoúhlé hvězdné plátno, jídlo vonící ohněm a chladná voda v řece, to jsou další přednosti, které člověk může na táboře zakusit.

Jak se žije Pěnkavám? Reportér iDNES navštívil na jeden den skautský tábor!

Skautské tábory jsou vyvrcholením naší celoroční činnosti. Každý rok se na ně těší nejen děti, ale i vedoucí a vůbec nikomu z nich nevadí, že jejich přípravě věnují podstatnou část svého volného času. Pobyt v přírodě na pár týdnů s partou přátel a kupou dětí, jejichž fantazie snad vůbec nemá hranic, je totiž to nejlepší, co si člověk může přát. Žabí orchestry, širokoúhlé hvězdné plátno, jídlo vonící ohněm a chladná voda v řece, to jsou další přednosti, které člověk může na táboře zakusit.

Na jeden takový skautský tábor do Novohradských hor se vydal i reportér deníku iDNES v rámci své Letní jízdy prázdninovým Českem. Navštívil tábor oddílu Pěnkav z Českých Budějovic a prožil s nimi celý jeden den.

Co všechno se od Pěnkav dozvěděl a PŘEDEVŠÍM NÁDHERNOU FOTOGALERII Z TÁBORA můžete najít na:

Letní jízda: Troje spoďáry a plavky nahoru, naučil jsem se mezi skauty