Najít kamarády
zažít dobrodružství

Kapka již po třinácté

14. 8. 2011 Vše

O víkendu 10. – 12. června 2011 již potřinácté spojí síly stovky dobrovolníků z řad starších skautů a skautek v rámci akce KAPKA. Pod heslem „Společně proti leukémii“ budou mýt okna vozidel na čerpacích stanicích po celé ČR, aby tak pomohli lidem s nemocemi krvetvorby. Pro skauty je akce skutečnou pomocí lidem kolem sebe – aktivně něco dělají pro to, aby věc pomohli změnit k lepšímu.

Kapka již po třinácté

O víkendu 10. – 12. června 2011 již potřinácté spojí síly stovky dobrovolníků z řad starších skautů a skautek v rámci akce KAPKA. Pod heslem „Společně proti leukémii“ budou mýt okna vozidel na čerpacích stanicích po celé ČR, aby tak pomohli lidem s nemocemi krvetvorby. Pro skauty je akce skutečnou pomocí lidem kolem sebe – aktivně něco dělají pro to, aby věc pomohli změnit k lepšímu.

Během minulých ročníků KAPKY se podařilo skautům a skautkám vybrat již více jak sedm milionů korun. Kapka bude letos probíhat v 31 městech a obcích, ve kterých bude 500 dobrovolníků na více než 70 čerpacích stanicích po celé republice umývat projíždějícím řidičům skla automobilů a nabízet možnost příspěvku do zapečetěných kasiček.