Najít kamarády
zažít dobrodružství

Křest knihy Skautské století

10. 2. 2012 Vše

O tom,že si skauti u příležitosti oslav sta let vydali knížku, jsme psali nedávno. Konečně se ale dostává ze skautského prodeje i na pulty knihkupectví. Pokud máte chuť s námi tuto skutečnost tak trochu oslavit, srdečně vás zveme na slavnostní křest, který proběhne ve středu 17.2. v 17 hodin knihkupectví NeoLuxor v Praze na Václavském náměstí. Na křtu promluví autoři knihy, kteří jí věnovali mnoho energie, píle a nápadů a také někteří vzácní hosté jako například Jiřina Šiklová nebo Jiří Stránský.Tak se těšíme na viděnou.

Křest knihy Skautské století

O tom,že si skauti u příležitosti oslav sta let vydali knížku, jsme psali nedávno. Konečně se ale dostává ze skautského prodeje i na pulty knihkupectví. Pokud máte chuť s námi tuto skutečnost tak trochu oslavit, srdečně vás zveme na slavnostní křest, který proběhne ve středu 17.2. v 17 hodin knihkupectví NeoLuxor v Praze na Václavském náměstí. Na křtu promluví autoři knihy, kteří jí věnovali mnoho energie, píle a nápadů a také někteří vzácní hosté jako například Jiřina Šiklová nebo Jiří Stránský.

Tak se těšíme na viděnou.

Btw: Vzpomínáte si, jak jsme se zmiňovali o tom, že bychom možná měli začít připravovat dotisk? Už ho připravujeme. I když v knihkupectvích se čeká teprve slavnostní křest, my už jsme své výtisky vyprodali. Je to zkrátka bestseller.