Skautští vedoucí Boby a Ali dojeli se svou škodovkou až do Snídaně s Novou a Dobrého rána České televize

18. 11. 2015

Skautští vedoucí, Jakub Pejcal – Boby a Aleš Cahlík – Ali, kteří se letos vydali na Světové skautské setkání jamboree do Japonska se starou škodou 120 L, jsou už sice dávno doma, ale jejich auto dorazilo zpět do Česka teprve před pár týdny.

Z cest mají oba kluci tolik zážitků, že je potřebují sdílet i s ostatními. Díky tomu se dostali i do Snídaně s Novou a Dobrého rána České televize, v obou pořadech s nimi natočili několik vstupů. Kromě televizního vysílání nyní oba skauti jezdí po celé republice a sdílí svoje zážitky s ostatními na různých přednáškách a besedách.

Na jejich oficiální stránce na Facebooku se můžete podívat, zda náhodou v nejbližší době nenavštíví i vaše město.

Dva vstupy se skautskými cestovateli můžete shlédnout v čase 0:26 a 0:54 v záznamu televizního vysílání na novaplus.nova.cz.

Nebo v archivu České televize, kde se vám přehrají všechny tři vstupy zcela automaticky a bez přerušení reklamou.


Skautský supervíkend ve Zprávičkách

05. 10. 2015 - 25. – 27. září byl skautský supervíkend plný dobrodružných akcí! Legendární vodácký závod Napříč Prahou - přes tři jezy, celostátní finále skautské outdoorové olympiády a velká ...

pokračování

101× skauti v médiích! Přehled článků a reportáží o Jamboree a Japonsko škodovkou

30. 08. 2015 - Prázdniny zítřkem končí. Kromě každoročních letních táborů a vzdělávacích akcí se tento rok skauti vydali i na své 23. světové skautské setkání jamboree do Japonska. Dva ...

pokračování

Přidejte se ke skautům

Najděte si klubovnu blízko vašeho bydliště

mapa

Skautských oddílů je něco přes 200 po celé republice a většinu z nich najdete na této mapě, spolu s informací o tom, v jaké časy se pravidelně scházejí a kontaktu na vedoucího. Můžete si je filtrovat podle věku nebo dalších kritérií...

Vyhledat

Pro skautyEnglish