Adam a Verča lákají ke skautování v televizním pořadu Planeta YÓ

2. 9. 2014

Adam se do skauta přihlásil proto, že tam chodilo spoustu jeho kamarádů ze školy, a skautování mu prostě přijde zajímavé. Verča na skautingu oceňuje  kamarádství a hry. No a co dělat, pokud chcete, aby chodilo i vaše dítě do skauta? Jak Adam správně podotýká, stačí vyhledat vhodný oddíl přímo na těchto stránkách, na kterých se zrovna nacházíte. Nebo pokud znáte nějaký oddíl ve svém okolí, můžete kontaktovat přímo ten.

Skautské vystoupení Adama a Verči v televizi můžete zhlédnout ZDE.

 

O zvyšujícím se počtů skautů a skautek informovala také hlavní zpravodajská relace České televize Události

25. 08. 2014 - Po skautingu je poptávka! Všimla si toho i Česká televize a věnovala nám reportáž ve svém hlavním zpravodajském pořadu Události. Není však potřeba se bát, že by se na děti, ...

pokračování

98 oddílů pomáhá České televizi s prázdninovou hrou Zachraňte duhu

19. 08. 2014 - Celkem 98 našich oddílů se během letních prázdnin stará kešky, na jejichž hledání je postavená prázdninová hra dětské stanice ČT Déčko Zachraňte duhu. K dnešnímu dni ...

pokračování

Přidejte se ke skautům

Najděte si klubovnu blízko vašeho bydliště

mapa

Skautských oddílů je něco přes 200 po celé republice a většinu z nich najdete na této mapě, spolu s informací o tom, v jaké časy se pravidelně scházejí a kontaktu na vedoucího. Můžete si je filtrovat podle věku nebo dalších kritérií...

Vyhledat

Pro skautyEnglish