O zvyšujícím se počtů skautů a skautek informovala také hlavní zpravodajská relace České televize Události

25. 8. 2014

Po skautingu je poptávka! Všimla si toho i Česká televize a věnovala nám reportáž ve svém hlavním zpravodajském pořadu Události. Není však potřeba se bát, že by se na děti, které chtějí zažívat dobrodružství v partě kamarádů, nedostalo. Nejlepším řešením je najít si na naší skautské mapě nějbližší oddíl http://www.skaut.cz/pridejte-se nebo vyplnit uvedený formulář.
Podívejte se na reportáž v Událostech
 

98 oddílů pomáhá České televizi s prázdninovou hrou Zachraňte duhu

19. 08. 2014 - Celkem 98 našich oddílů se během letních prázdnin stará kešky, na jejichž hledání je postavená prázdninová hra dětské stanice ČT Déčko Zachraňte duhu. K dnešnímu dni ...

pokračování

Skauti a skautky vědí, jak dodržovat zásady bezpečnosti

19. 08. 2014 - Jak správně zacházet s pracovními nástroji tak, aby se snížilo nebezpečí úrazu, se učí skauti a skautky už od útlého věku. Aby ne, při práci v přírodě se přeci jen můžeme ...

pokračování

Přidejte se ke skautům

Najděte si klubovnu blízko vašeho bydliště

mapa

Skautských oddílů je něco přes 200 po celé republice a většinu z nich najdete na této mapě, spolu s informací o tom, v jaké časy se pravidelně scházejí a kontaktu na vedoucího. Můžete si je filtrovat podle věku nebo dalších kritérií...

Vyhledat

Pro skautyEnglish