Skauti a skautky jsou ve Zprávičkách české televize jako doma!

repro: Česká televize
repro: Česká televize
30. 7. 2014

Malí diváci a divačky se mohli v dětských zprávách alias Zprávičkách dozvědět, že Junák letos pořádá téměř 1000 táborů pro 23 000 dětí! A taky to, že skautské táboření se od toho neskautského značně liší, protože se při něm zúčastnění daleko více podílí na zajištění chodu tábora, ať už se jedná o vaření nebo budování dřevěných staveb. To vše ale samozřejmě pod bedlivým dohledem vedoucích!

Podívejte se na reportáž (hned první zpráva)

Skauti a skautky pomáhají zachránit barevnou Duhozemi. Chcete vědět více? Podívejte se na reportáže v České televizi.

04. 07. 2014 - Zapojení skautů a skautek do prázdninové dobrodružné hry Zachraňte duhu bylo prezentováno již ve dvou pořadech České televize. Ano, jedná se o tutéž televizní stanici, jejiž ...

pokračování

Skautů je nejvíc na jižní Moravě, dozvíte se v regionální zpravodajské relaci České televize (od času 6:07)

26. 06. 2014 - Nejvíc skautů a skautek se geograficky nachází na území jižní Moravy. Skautská organizace se ale významně rozrůstá také celorepublikově. Každé 20. dítě ve věku od 6 do 14 let ...

pokračování

Přidejte se ke skautům

Najděte si klubovnu blízko vašeho bydliště

mapa

Skautských oddílů je něco přes 200 po celé republice a většinu z nich najdete na této mapě, spolu s informací o tom, v jaké časy se pravidelně scházejí a kontaktu na vedoucího. Můžete si je filtrovat podle věku nebo dalších kritérií...

Vyhledat

Pro skautyEnglish