Najít kamarády
zažít dobrodružství

O zvyšujícím se počtů skautů a skautek informovala také hlavní zpravodajská relace České televize Události

5. 6. 2014 Vše

Po skautingu je poptávka! Všimla si toho i Česká televize a věnovala nám reportáž ve svém hlavním zpravodajském pořadu Události. Není však potřeba se bát, že by se na děti, které chtějí zažívat dobrodružství v partě kamarádů, nedostalo.

O zvyšujícím se počtů skautů a skautek informovala také hlavní zpravodajská relace České televize Události

Po skautingu je poptávka! Všimla si toho i Česká televize a věnovala nám reportáž ve svém hlavním zpravodajském pořadu Události. Není však potřeba se bát, že by se na děti, které chtějí zažívat dobrodružství v partě kamarádů, nedostalo. Nejlepším řešením je najít si na naší skautské mapě nějbližší oddíl http://www.skaut.cz/pridejte-se nebo vyplnit uvedený formulář.
Podívejte se na reportáž v Událostech