Městská Hora 204, Beroun

Na tomto místě se nachází 8 jednotek. Vyberte si a kontaktujte je!

Družina Lvů

Představení jednotky
Skautská chlapecká družina v rámci 6. oddílu Medvědi Beroun.

Družina Tygrů

Červená šestka

Představení jednotky
Vlčácká šestka v rámci 6. oddílu Medvědi Beroun.

Modrá šestka

Představení jednotky
Vlčácká šestka v rámci 6. oddílu Medvědi Beroun.

7. oddíl Rysové

Chlapce i dívky Úterý 16:00 - 18:00 Kontaktovat

Kontaktní osoba: Jiří Rožníček
E-mail: jiri.roznicek@gmail.com

Představení jednotky
Náš oddíl funguje pod střediskem M. Seiferta Beroun, které vzniklo na začátku 20. století. Po roce 1989 středisko obnovilo svou činnost a součastně vznikl i náš oddíl.
Jsme smíšený oddíl světlušek a vlčat, schůzky jsou pravidelně každé úterý od 16:00 do 18:00 v klubovně na Městské hoře. Na našich schůzkách se děti seznámí s dalšími kamarády, zažijí spoustu legrace, zahrají si různé hry a dozví se i něco zajímavého o přírodě.
Jednou až dvakrát za měsíc chodíme na výlety do přírody. Jednodenní výlety se konají v blízkém okolí Berouna, mimo to se snažíme minimálně jednou do roka vyrazit na víkendovou výpravu.
Na výlety chodíme spíše do přírodního prostředí nezasaženého moderní civilizací, rádi ale navštívíme i zajímavá a turisticky atraktivní místa a oblasti.

1. oddíl Včelky

Chlapci 6 - 11 let Pondělí 16:30 - 18:00 Kontaktovat
Dívky 6 - 11 let Pondělí 16:30 - 18:00 Kontaktovat

Kontaktní osoba: Marcela Heřmanová
E-mail: KucerovaTatana@seznam.cz

Představení jednotky
Náš oddíl je sice mladý, vznikl v lednu 2014, ale minulost má bohatou. Vznikl z lidí, kteří ve středisku vyrůstali od samých začátků a nyní mají svoje děti a skautování se nechtějí vzdát. Oddíl je tedy zatím založen na rodinném skautingu, to znamená, že do svých řad rádi přivítáme celé rodiny s dětmi nejlépe od 6 let, které mají chuť se pobavit s kamarády, zahrát si hry v kolektivu, zúčastňovat se výprav za dobrodružstvím a v létě jet na stanový tábor do překrásného údolí říčky Javornice. Oddíl se schází jednou týdně v pondělí v klubovně na Městské hoře od 16:30 hod.

6. oddíl Medvědi

Chlapci 7 - 10 let Středa 16:30 - 18:30 Kontaktovat

Kontaktní osoba: Jan Gärtner
E-mail: blin@quick.cz

Představení jednotky
Skautský chlapecký oddíl berounského střediska 212-01 Miloše Seiferta. Vhodné pro děti od prvních do sedmých tříd. Pořádáme jednou za čtrnáct dní jednodenní, půldenní nebo vícedenní víkendové výpravy, sportovní utkání, sjíždění řek na raftech či lodích, návštěvy kulturních akcí a muzeí, brigády a v létě pořádáme vlastní čtrnáctidenní tábor pod stany na říčce Javornici u Zvíkovce

4. oddíl Lišáci

Chlapci 7 - 14 let Pátek 16:30 - 18:30 Kontaktovat
Dívky 7 - 14 let Pátek 16:30 - 18:30 Kontaktovat

Kontaktní osoba: Kristýna Dopiráková
E-mail: lisaciberoun@seznam.cz

Představení jednotky
Jmenujeme se Lišáci a jsme 4. skautským oddílem střediska Miloše Seiferta v Berouně. Klubovnu máme v areálu Městské hory, kde také míváme každý pátek schůzky. Najdete nás zde mezi půl pátou a půl sedmou. Jsme oddílem koedukovaným – tzn., že jsme kluci i holky, malí i velcí. V současné době je nás kolem třiceti. Jsme normální děti jako všechny ostatní, někteří z nás hrají fotbal, holky tancují, někdo se věnuje potápění nebo třeba badmintonu, ale jedna věc nás spojuje. A to chuť každý pátek zajít na schůzku a zahrát si hry s ostatními, chodit na výpravy, nebo jet v létě na dva týdny na tábor.

Na jméno a emailovou adresu se vás ptáme proto, aby vás mohl vybranný oddíl kontaktovat. Podívejte se, jak zacházíme s vašimi osobními údaji.