Mohylová 1966/8, Praha 5 - Stodůlky

Na tomto místě se nachází 1 jednotka. Vyberte si a kontaktujte ji!

Minnehaha

Skupiny

Pro koho Věk Setkání Čas setkání
Chlapce i dívky Pondělí 16:30 - 18:00 Kontaktovat
Chlapce i dívky Úterý 17:15 - 18:45 Kontaktovat
Chlapce i dívky Čtvrtek 17:00 - 18:30 Kontaktovat
Chlapce i dívky Středa 16:30 - 18:00 Kontaktovat

Kontakty na vedoucí

Kontaktní osoba: Amálie Nedbalová
E-mail: malina@skaut.cz
Telefon: 739920617

Představení jednotky
Je nám líto, ale pro rok 2019/2020 náš oddíl nepřijímá žádné další členky, kapacita je naplněna.

Náš oddíl je určen pro holky od šesti do čtrnácti let. Scházíme se každý týden na družinových schůzkách v klubovně. V průběhu skautského roku také podnikáme jednodenní i vícedenní výpravy do okolí i vzdálenějších míst. V oddíle fungujeme v rámci šesti družin rozdělených podle věku – světluškovské (Ještěrky a Mloci), skautské (Včely a Čmeláci) a roverské (Ježovky a Piraně).
Tvoříme společně dobrou partu přátel a nebojíme se poznávat nové věci. Táboříme, hledáme cesty na mapách, putujeme krajinou, hrajeme si, vaříme, tvoříme drobnosti z různých zajímavých materiálů, tancujeme či zpíváme.
Skauting pro nás znamená společně sdílenou radost. Důležité jsou pro nás i chvíle, kdy můžeme přemýšlet o tom, co není vidět a přesto za tím můžeme v životě jít.
Snažíme se také učit naslouchat si, pomáhat sobě i druhým a být samostatní.
Další informace o naší činnosti naleznete tady: www.minnehaha.hiawatha.cz

Na jméno a emailovou adresu se vás ptáme proto, aby vás mohl vybranný oddíl kontaktovat. Podívejte se, jak zacházíme s vašimi osobními údaji.