Brunclíkova 1760, Praha 6

Na tomto místě se nachází 1 jednotka. Vyberte si a kontaktujte ji!

21. oddíl skautů Jednadvacítka

Skupiny

Pro koho Věk Setkání Čas setkání
Chlapci 10 - 12 let Středa 17:30 - 19:00 Kontaktovat
Chlapci 10 - 12 let Čtvrtek 17:30 - 19:00 Kontaktovat
Chlapci 10 - 12 let Úterý 17:30 - 19:00 Kontaktovat

Kontakty na vedoucí

Kontaktní osoba: Mgr. Michal Horáček Ph.D.
E-mail: jednadvacet@skaut.cz

Představení jednotky
Činnost jednadvacítky je složena z oddílových schůzek, konaných jednou za týden a jednodenních nebo vícedenních výprav, které se konají jednou za čtrnáct dní. Vyvrcholením oddílové činnosti za školní rok je letní tábor, který se koná tři týdny během letních prázdnin. Během roku v našem středisku probíhají celo-střediskové hry, kterých se Jednadvacítka samozřejmě účastní a nejen to, některé i pořádá. Na oddílových akcích chodíme do přírody, poznáváme památky a učíme se, jak se k těmto cennostem chovat. Během tábora se snažíme žít v přírodě a odtrhnout se od běžného života ve městě. Na táboře se učíme, jak zacházet s určitým nářadím, jak se orientovat v přírodě, jak zacházet s lany, jak rozdělat oheň, učíme se zručnosti, zdravovědě a mnoho jiných zajímavých věcí. Součástí všech akcí je i teoretické vzdělávání, jako je historie, zeměpis, přírodověda, procvičování paměti a další. V činnosti Jednadvacítky není zahrnuto jen vzdělávání, ale také zábava, různé hry, sportovní aktivity, kulturní akce apod.

Na jméno a emailovou adresu se vás ptáme proto, aby vás mohl vybraný oddíl kontaktovat. Podívejte se, jak zacházíme s vašimi osobními údaji.