Staroměstská, České Budějovice

Na tomto místě se nachází 1 jednotka. Vyberte si a kontaktujte ji!

1. oddíl

Skupiny

Pro koho Věk Setkání Čas setkání
Dívky 9 - 10 let Úterý 16:00 - 18:00 Kontaktovat
Dívky 6 - 8 let Pondělí 16:00 - 18:00 Kontaktovat
Dívky 10 - 11 let Středa 16:00 - 18:00 Kontaktovat

Kontakty na vedoucí

Kontaktní osoba: Natálie Vopavová
E-mail: natalie.vopavova@seznam.cz
Telefon: 720200472

Představení jednotky
Ahoj!
Jsme skautky a zažiješ s námi nejen dobrodružství, ale i spoustu zábavy. Podnikneš s námi celodenní a vícedenní výpravy, dostaneš se na místa, na kterých jsi nikdy předtím nebyla. V létě s námi můžeš jet na tábor. Toto všechno se může stát i pro Tebe skutečností!

Neboj se přijít, rády Tě mezi sebou přivítáme!

HLEDÁME DÍVKY VE VĚKU 6 - 16 LET,které mají zájem o:
dobrý kolektiv, zajímavý program plný her, dobrodružství, kamarádů a spousty nových zážitků, každý týden družinové schůzky v naší klubovně, 1-2× měsíčně oddílovou výpravu, každý rok o prázdninách stanový tábor s pestrým programem.
Náš oddíl je s rozšířenou duchovní výchovu, ale chodí k nám každý, kdo projeví zájem a je ochoten si najít čas pro oddílovou činnost

Jestli se chceš o nás dozvědět více nebo se rovnou přihlásit, můžeš kontaktovat naše vedení.

Na jméno a emailovou adresu se vás ptáme proto, aby vás mohl vybranný oddíl kontaktovat. Podívejte se, jak zacházíme s vašimi osobními údaji.