Blahoslavova 523/2b, Liberec 5

Na tomto místě se nachází 3 jednotky. Vyberte si a kontaktujte je!

Fregata 3

Chlapce i dívky Středa 16:30 - 18:30 Kontaktovat
Chlapce i dívky Neděle 16:00 - 18:00 Kontaktovat

Skauti

Chlapci 11 - 15 let Čtvrtek 16:30 - 18:30 Kontaktovat

Kontakty na vedoucí

Kontaktní osoba: Lukáš Arient
E-mail: 30.ovs@seznam.cz

Představení jednotky
Chcete se svého dítěte na jedno odpoledne v týdnu a jednou či dvakrát měsíčně na víkend zbavit? Chcete mu poskytnout zajímavou činnost? Chcete mu rozšířit obzory znalostí a praktických dovedností zároveň se sportovní a zábavnou činností? Chcete aby si rozšířil řady svých kamarádů o skvělé kluky se kterými možná bude v kontaktu po celý život? Pak jsme tu pro Vás!! Rozhodně ho přiveďte na naši oddílovou schůzku a dejte mu šanci poznat co je skauting, že to nejsou pouze uzly, morseovka a kroje, ale že je to především skvělá parta kluků, spousta příležitostí a zábavy! Dovolte mu prožít jeho dětství nejen radostně, ale také smysluplně! Nechte ho naučit se jezdit na kanoi, závodní pramici, kajaku nebo na oplachtěné pramici!

Vlčata

Chlapci 7 - 11 let Středa 16:30 - 18:30 Kontaktovat

Kontakty na vedoucí

Kontaktní osoba: Petr Němec
E-mail: pavla.sauri@gmail.com

Představení jednotky
Informace na webové adrese: http://30svv.flotila-liberec.cz

Na jméno a emailovou adresu se vás ptáme proto, aby vás mohl vybranný oddíl kontaktovat. Podívejte se, jak zacházíme s vašimi osobními údaji.