Blahoslavova 523/2b, Liberec 5

Na tomto místě se nachází 2 jednotky. Vyberte si a kontaktujte je!

Skauti 30.ovs

Skupiny

Pro koho Věk Setkání Čas setkání
Chlapci 11 - 15 let Čtvrtek 16:30 - 18:30 Kontaktovat

Kontakty na vedoucí

Kontaktní osoba: Marek Niesig
E-mail: 30.ovs@seznam.cz

Představení jednotky
Chcete svému dítěti poskytnout zajímavou činnost? Chcete mu rozšířit obzory znalostí a praktických dovedností zároveň se sportovní a zábavnou činností? Chcete aby si rozšířil řady svých kamarádů o skvělé kluky, na které se může spolehnout a možná s nimi bude v kontaktu po celý život? Pak jsme tu pro Vás!! Rozhodně ho přiveďte na naši oddílovou schůzku a dejte mu šanci poznat co je skauting, že to nejsou pouze uzly, morseovka a kroje, ale že je to především skvělá parta kluků, spousta příležitostí, dobrodružství a zábavy! Dovolte mu prožít jeho dětství nejen radostně, ale také smysluplně! Nechte ho naučit se jezdit na kanoji, závodní pramici, kajaku nebo na oplachtěné pramici!

Vlčata

Skupiny

Pro koho Věk Setkání Čas setkání
Chlapci 7 - 11 let Středa 16:30 - 18:30 Kontaktovat

Kontakty na vedoucí

Kontaktní osoba: Kamila Lubasová
E-mail: kamila.lubasova@volny.cz

Představení jednotky
Pro informace kontaktujte Kamilu Lubasovou kamila.lubasova@volny.cz

Na jméno a emailovou adresu se vás ptáme proto, aby vás mohl vybraný oddíl kontaktovat. Podívejte se, jak zacházíme s vašimi osobními údaji.