Najít kamarády
zažít dobrodružství

Odlet na Jamboree v médiích

28. 7. 2015 Vše

Včera 27. července v 19:05 odletěli skauti a skautky vládním speciálem z letiště Praha – Kbely na Světové skautské setkání jamboree. V Japonsku se dnes připojí ke zbylým členům českého kontingentu, kteří jsou již na místě. Během celého jamboree budeme ve spolupráci s českou výpravou přinášet čerstvé zprávy.Články a reportáže o odletu a samotném Jamboree:

Odlet na Jamboree v médiích

Poslední fotografie před odletem

Včera 27. července v 19:05 odletěli skauti a skautky vládním speciálem z letiště Praha – Kbely na Světové skautské setkání jamboree. V Japonsku se dnes připojí ke zbylým členům českého kontingentu, kteří jsou již na místě. Během celého jamboree budeme ve spolupráci s českou výpravou přinášet čerstvé zprávy.

Články a reportáže o odletu a samotném Jamboree:

Česká televize: Skauti vezou na jamboree do Japonska třeba i Cimrmana 

 

iDNES: Čeští skauti odletěli vládním speciálem na jamboree do Japonska 

 

Blesk: Čeští skauti vyrazí na Jamboree do Japonska
Český rozhlas: Skauti z celého světa míří na setkání do Japonska, mezi nimi i 300 z Česka 

 

Týden: Čeští skauti vyrazí na jamboree do Japonska