Najít kamarády
zažít dobrodružství

Plzeň – Evropské hlavní město kultury má svůj skautský šátek!

4. 3. 2015 Vše

Plzeň je v roce 2015 Evropským hlavním městem kultury a tamní skautky a skauti u toho samozřejmě nemohou chybět. Nejen, že se mnozí z nich zapojují jako dobrovolníci do organizace projektů Plzeň 2015, ale čerstvě si pořídili i parádní příležitostný skautský šátek.

Plzeň – Evropské hlavní město kultury má svůj skautský šátek!

Plzeň je v roce 2015 Evropským hlavním městem kultury a tamní skautky a skauti u toho samozřejmě nemohou chybět. Nejen, že se mnozí z nich zapojují jako dobrovolníci do organizace projektů Plzeň 2015, ale čerstvě si pořídili i parádní příležitostný skautský šátek. Pokud byste snad dotazu „Kudypa?“ a odpovědi „Tutady!“ nerozuměli, je na šátku naštěstí přeložen do spousty jazyků srozumitelnějších než plzeňština:). Tak třeba estonsky to zvládnete jistě snadno! (via Skauting v Plzni)

A kdyby se Vám šátek moc líbil, řekněte si plzeňským kamarádům, jistě Vám jej rádi pořídí! A nebo ještě lépe vyražte do Plzně za kulturou! S oddílem nebo rodinou!