Najít kamarády
zažít dobrodružství

Plzenští zvou: Vzhůru na palubu…!

29. 5. 2012 Vše

Již po sedmé se do Plzně sjede počátkem června více než tisícovka vodních skautů z celé České republiky i ze zahraničí. Návštěvníky všech věkových skupin čeká atmosféra opravdu velkého skautského skautského setkání, pestrý program, týmové hry i outdoroové aktivity. A také trochu námořní historie – letošní ročník Navigamu se ponese v duchu plavby na zaoceánského parníku Titanik.

Plzenští zvou: Vzhůru na palubu…!

Již po sedmé se do Plzně sjede počátkem června více než tisícovka vodních skautů z celé České republiky i ze zahraničí. Návštěvníky všech věkových skupin čeká atmosféra opravdu velkého skautského skautského setkání, pestrý program, týmové hry i outdoroové aktivity. A také trochu námořní historie – letošní ročník Navigamu se ponese v duchu plavby na zaoceánského parníku Titanik.

Navigamus 2012 se bude konat od 7. do 10. června v autokempu Ostende na břehu Velkého Boleveckého rybníka. Tento prostor je pro setkání takového rozsahu zcela ideální, nabízí kvalitní zázemí,“ říká manažer projektu Pavel Křeček. „Je už tradicí, že každý ročník této akce je zasvěcen nějaké velké námořní události. My jsme si vybrali sto let od plavby Titaniku, na toto téma proto bude i veškerý program,“ doplňuje Křeček s tím, že v minulosti byly tématy akce například obeplutí Afriky nebo příběhy Sindibáda.

Čeští skauti budou mít v rámci Navigamu také jedinečnou příležitost poznat mezinárodní rozměr skautingu – na akci totiž dorazí také stovka skautek a skautů ze zahraničí, například Egypta, Polska nebo Ukrajiny.