Najít kamarády
zažít dobrodružství

Po svých kolem republiky

23. 6. 2012 Vše

Už je to pár dní, co se Hanka vydala na svou dlouhou cestu. Skautka z Domažlic a vedoucí skautského oddílu Bazilišci se rozhodla obejít pěšky celou naši republiku.

Po svých kolem republiky

Už je to pár dní, co se Hanka vydala na svou dlouhou cestu. Skautka z Domažlic a vedoucí skautského oddílu Bazilišci se rozhodla obejít pěšky celou naši republiku.

Hanka by na své cestě ráda urazila alespoň 2 121 kilometrů. Proč právě tolik? Právě tolik je v České republice fungujících skautských oddílů. Pokud by však Hanka chtěla republiku obejít republiku celou a opravdu poctivě, musela by ještě 170 kilometrů přidat. Mnoho lidí sní o tom, že se na podobnou cestu vydá. Ale kolik z nich se do toho potom opravdu pustí? A kolik z nich uspěje? Držme palce! Pokud se Hanka zase někdy dostane k internetu, jistě se s vámi o své zážitky a dojmy z cesty podělí na své stránce: http://kolemcr.blogspot.cz/

Jen tak mimochodem – víte proč to Hanka všechno dělá? Chce upozornit veřejnost na skauting, který přes všechny překážky u nás funguje již sto let a pomáhá mladým lidem najít své místo, i svou cestu. Pěkné, nemyslíte?