Podpořte nás

Skaut tvoří tisíce dobrovolníků, podporovatelů a dárců. Díky tomu dokážeme zajišťovat kvalitní celoroční program, který je dostupný pro každé dítě. Každý rok přijde nově do kluboven tisícovka dětí.

Chci darovat peníze
v oddílech se počítá každá stovka

Chci pomoct skautingu
šířit dobré jméno nebo přímo u oddílu

Skautská organizace

Formulář pomoci

Co jsme díky dárcům a dobrovolníkům dokázali

Za posledních 12 let přibylo 50 % skautů a skautek.

Ročně uspořádáme přes 1000 táborů.

Skautská dobrovolnická práce má hodnotu jedné miliardy korun za rok.

Opravujeme skautské základny a postavili jsme nové.

Na co použijeme váš dar?

• Vzdělávání vedoucích v oblasti první pomoci, pedagogice, psychologii a dalších oborech.
  • Oprava skautských kluboven, kterých je v Česku přes 2000.
  • Umožníme stovkám skautů a skautek zažít atmosféru mezinárodní akce – vyjet za hranice Česka.
Zdeněk Kubálek

Skautování mi dalo spoustu zážitků a zkušenost, že když se chce, tak se dá všechno zvládnout. Léta 1968 až 1970 přinesly nezapomenutelné tábory. Obnovení skauta všechny vzpomínky jenom umocnilo a prohloubilo. Když jsme se s rodinou v devadesátých letech přestěhovali, tak v našem novém bydlišti skautské středisko nebylo. Aktivní práce ve skautu nebyla možná z důvodů pracovního vytížení. Ale chtěl jsem se na činnosti Junáka podílet aspoň jako dárce. Dodnes také pravidelně sleduji , co se ve skautu děje, a dnešní moderní tvář skautování se mi líbí.

Zdeněk Kubálek

Najít nejbližší oddíl pro moje dítě