Dobrovolnická práce

Děkujeme, že chcete pomoci. Ve skautu se počítá každá hodina. Co přesně můžete udělat?

Zapojte se do práce u oddílu

Vedoucí jednotlivých oddílů občas potřebují krátkodobou výpomoc. Uvítají pomocnou ruku rodičů členů oddílu a nebo jejich přátel. Můžete se zapojit do stavby tábora, opravy klubovny. Uvařit na výpravě. Oddílům se hodí i materiální pomoc – kancelářské a výtvarné potřeby, stavební materiál...

Oslovte oddíl, který znáte, s nabídkou pomoci, nebo si vyhledejte nějaký oddíl na mapě.

Najít oddíl a nabídněte pomoc

Šiřte naše dobré jméno

• Řekněte o skautingu kamarádům, známým a zbytku rodiny,
  • doporučte oddíl, který znáte,
  • dejte si na web odkaz na www.skaut.cz.

Stáhněte si naše logo

Kupte si skautskou placku

Kupte si na našem e-shopu placku se skautským logem. Stojí 15 Kč.

Skautský e-shop

Podpořte Skautskou nadaci Jaroslava Foglara

Posláním této nadace je podporovat mimoškolní výchovu a vzdělávání dětí a mládeže v duchu skautských ideálů.

Nadace podporuje výchovu k pomoci druhým, k ochraně přírody a životního prostředí a spolupráci se znevýhodněnými skupinami.

O Skautské nadaci

Najít nejbližší oddíl pro moje dítě