Najít kamarády
zažít dobrodružství

Podpořte Obrok 2015 na crowdfundingovém portálu HitHit!

6. 11. 2014 Vše

Celostátní setkání starších skautů a skautek Obrok 2015 se pomalu blíží.

Podpořte Obrok 2015 na crowdfundingovém portálu HitHit!

Celostátní setkání starších skautů a skautek Obrok 2015 se pomalu blíží. Podpořte jej na crowdfundingovém portálu HitHit a pomozte tak organizátorům udělat Obrok ještě lepší:  https://www.hithit.com/cs/project/879/obrok-2015-festival-pro-skauty !

Cílová částka je 50.000 Kč a finance budou využity na celkovou produkci akce.

Obrok 2015 je už osmým ročníkem této akce a poprvé se uskuteční v severních Čechách. Minulý Obrok se konal v září 2013 v těsné blízkosti Vodního hradu Švihov a předtím se akce konala třeba v Blansku, pevnosti Josefov nebo u Jindřichova Hradce. Obrok se stal za léta svého působení nedílnou součástí skautského dění v ČR. Festival je pětidenní a program bude i tentokrát věnován kultuře, sportu, ekologii, uměleckým a technickým workshopům, ale i hromadným hrám nebo vodním aktivitám. Festival si klade za cíl rozvoj komunitního života, navázání přátelství mezi lidmi stejného věku a to po celé ČR. 

Víte, že:
– na Obrok se chystá přes 1000 skautů a skautek z celé ČR?
– Obrok je v podstatě pětidenním festivalem, na kterém se potkáte s podobně smýšlejícími lidmi a budete si moci vybrat mezi kulturními, sportovními, ekologickými či technickými programy?
– předešlé ročníky se konaly na velmi zajímavých místech: v těsné blízkosti Vodního hradu Švihov či přímo v pevnosti Josefov?