Najít kamarády
zažít dobrodružství

Podpořte skauty a skautky v účasti na mezinárodním setkání Jamboree v Japonsku

14. 8. 2011 Vše

Abychom třem stovkám českých skautů a skautek umožnili neopakovatelnou atmosféru světového skautského setkání Jamboree, potřebujeme pomoc. Náklady na jednoho účastníka nebo účastnici výpravy jsou totiž vysoké, činí zhruba 40 tisíc korun. Pro skautky a skauty, kteří se vypráví v rámci českého kontingentu do Japonska, však může znamenat uhrazení části nákladů pomoc v naplnění příležitosti načerpat jedinečné zkušenosti a zážitky. Podobná setkání jsou přílivem energie, z které skauting těží při svém hlavním poslání – tvorbě lepšího světa.

Podpořte skauty a skautky v účasti na mezinárodním setkání Jamboree v Japonsku

Abychom třem stovkám českých skautů a skautek umožnili neopakovatelnou atmosféru světového skautského setkání Jamboree, potřebujeme pomoc. Náklady na jednoho účastníka nebo účastnici výpravy jsou totiž vysoké, činí zhruba 40 tisíc korun. Pro skautky a skauty, kteří se vypráví v rámci českého kontingentu do Japonska, však může znamenat uhrazení části nákladů pomoc v naplnění příležitosti načerpat jedinečné zkušenosti a zážitky. Podobná setkání jsou přílivem energie, z které skauting těží při svém hlavním poslání – tvorbě lepšího světa. Staňte se tedy i Vy součástí tohoto projektu, děkujeme!

ZJISTĚTE MOŽNOSTI PODPORY