Najít kamarády
zažít dobrodružství

Pojďte na pouť, zvou skauti z Budějovic

7. 9. 2012 Vše

Další ročník Skautské pouti je přímo nabitý programem pro skauty všech věkových kategorií, jejich přátelé, rodiče s dětmi i všechny ostatní, kteří chtějí v sobotu 8. září vyrazit na Sokolský ostrov v Českých Budějovicích! Zažij den plný dobrodružství i ty se svými kamarády

Pojďte na pouť, zvou skauti z Budějovic

Další ročník Skautské pouti je přímo nabitý programem pro skauty všech věkových kategorií, jejich přátelé, rodiče s dětmi i všechny ostatní, kteří chtějí v sobotu 8. září vyrazit na Sokolský ostrov v Českých Budějovicích! Zažij den plný dobrodružství i ty se svými kamarády

„Tlupa banditů přepadla vůz a zmocnila se poloviny mapy cesty k pokladu indiánského kmene! Banditi se chtějí pokladu neprávem zmocnit, k tomu však potřebují ještě druhý kus mapy. Ten u sebe ukrývá starý šaman. Podaří se indiánským kmenům zabránit banditům získat poklad, který jim nepatří?“

Kam a kdy přijít?

Akce se koná v sobotu 8. září 2012 od 10:00 do 16:00 na Sokolském ostrově v Českých Budějovicích. Podrobné informace můžete najít na www.skautskapout.cz

Zahraj si se skauty velkou hru a zvládni deset stanovišť, na kterých tě čeká například:

– lezecká stěna
– provazové překážky
– lodě
– koloběžky
– trampolína
– výtvarné aktivity
– a další…

Navíc se na pouti můžeš těšit na čajovnu, kde budeš moci vyzkoušet deskové hry, tradiční závod na pramicích na vodě nebo scénky a tradiční jarmark skautských oddílů!

 

Pozor! Končíme už v 16 hodin, tak přijďte včas, ať to všechno stihnete!