Najít kamarády
zažít dobrodružství

„Poslání skautingu má smysl!“, hlásí výroční zpráva Junáka – českého skauta za rok 2014

4. 5. 2015 Vše

Vydali jsme výroční zprávu za rok 2014, ve které Vám přinášíme informace o skautingu v Česku. Všechny čísla, texty i další zajímavosti jsme zabalili do atraktivního designu, plného fotografií a barev. Nejspíše i Vás již někdy napadly následující otázky:

„Poslání skautingu má smysl!“, hlásí výroční zpráva Junáka – českého skauta za rok 2014

Vydali jsme výroční zprávu za rok 2014, ve které Vám přinášíme informace o skautingu v Česku. Všechny čísla, texty i další zajímavosti jsme zabalili do atraktivního designu, plného fotografií a barev. 

Nejspíše i Vás již někdy napadly následující otázky:

  • Jaké významné události mají skauti v loňském roce za sebou?
  • Jak vypadá skautské vzdělávání?
  • Jaká je věková struktura celé organizace?
  • Jak a kým je Junák – český skaut řízen?
  • Jak skauti hospodaří s penězi?
  • Co o skautingu říkají známé osobnosti?

Odpovědi nejen na ně přináší nová, designově vyvedená výroční zpráva Junáka – českého skauta za rok 2014. Níže na této stránce si můžete stáhnout jak její webovou verzi (tedy trochu zkrácenou), tak i verzi plnou, tiskovou. Tištěnou, papírovou, verzi si můžete koupit v našem obchodě skaut.cz/obchod.