Najít kamarády
zažít dobrodružství

Prachatický deník: Jarní počasí vytáhlo skauty do přírody

22. 3. 2012 Vše

„O co jde u skautů hlavně, poznáte nejlépe na výpravě nebo v klubovně. Naučit se existovat v partě. Prosazovat své názory a umět se naopak podřídit společné věci, plánovat, řešit problémy, ať se týkají čehokoli. Umět se spolehnout na druhé a naopak být pro ně spolehlivým parťákem. To vás v žádné škole nenaučí a v podstatě v dospělém věku se dá docela dobře poznat, kdo skautingem prošel a kdo ne,“

Prachatický deník: Jarní počasí vytáhlo skauty do přírody

„O co jde u skautů hlavně, poznáte nejlépe na výpravě nebo v klubovně. Naučit se existovat v partě. Prosazovat své názory a umět se naopak podřídit společné věci, plánovat, řešit problémy, ať se týkají čehokoli. Umět se spolehnout na druhé a naopak být pro ně spolehlivým parťákem. To vás v žádné škole nenaučí a v podstatě v dospělém věku se dá docela dobře poznat, kdo skautingem prošel a kdo ne,“

Celý článek: http://prachaticky.denik.cz/zpravy_region/jarni-pocasi-vytahlo-skauty-do-prirody-20120320.html