Prahou plnou strašidel

8. 1. 2014 Vše

Ze tmy jedné z pražských uliček vybíhá tříčlenná skupina. Udýchaně se zastaví pod lampou a jeden z nich vytahuje z kapsy malý sešitek. Nad ním se rozvíjí živá diskuse.„Říkám ti, je to pozpátku…“„Ale ani náhodou, musíš číst každé třetí koukej …B…A…M…“Netrvá dlouho a skupina se dohodne, vytáhne mapu a zkontroluje směr. Po chvilce strávené na světle se opět vrhají do temnoty, kde na ně čeká další ze strašidel.

Prahou plnou strašidel

„Říkám ti, je to pozpátku…“

„Ale ani náhodou, musíš číst každé třetí koukej …B…A…M…“

Čekají nás už 30. Strašidla

Jubilejní 30. ročník závodu Prahou plnou strašidel přináší své novinky:

• Veřejnost bude mít k 30. výročí všechna strašidla, ne pouze deset.
  • Pro všechny hlídky bude navíc bonusové šestnácté strašidlo dohledatelené pouze pomocí GPS souřadnice

Kdy?

Termínem XXX.ročníku závodu je sobota 11. ledna 2014!

Kde?

venkovní hřiště Sokola v Tyršově domě na Újezdě; adresa Tyršova domu: Újezd 450, Praha 1 (zastávka tramvají 12, 20 a 22 Hellichova – na hřiště se vchází buď z Kampy nebo z ulice Všehrdovy).

Je to pro kohokoliv?

Závod se skládá ze dvou částí – závodu oddílů a závodu veřejnosti. Je tedy určen jak pro tříčlenné hlídky oddílů ve třech věkových kategoriích, tak i pro týmy (např.rodinné) do pěti osob bez věkového omezení.

Šifry na trénování

Během závodu oddílů se s největší pravděpodobností setkáte s těmito druhy šifer.

Přibližný časový itinerář závodu

13:45 – 15:00 Registrace závodu hlídek oddílů