Najít kamarády
zažít dobrodružství

Reportáž ČT o žižkovských vodních skautech a skautkách při příležitosti 100. výročí vzniku Junáka

25. 6. 2014 Vše

Dnes (15. června 2014) slaví Junák stoleté výročí svého založení. Jak si vede největší česká výchovná organizace v době oslav takto významného jubilea? Pod pokličku skautování můžete nahlédnout v reportáži České televize.

Reportáž ČT o žižkovských vodních skautech a skautkách při příležitosti 100. výročí vzniku Junáka

Dnes (15. června 2014) slaví Junák stoleté výročí svého založení. Jak si vede největší česká výchovná organizace v době oslav takto významného jubilea? Pod pokličku skautování můžete nahlédnout v reportáži České televize. Živý vstup vás přenese do prostor pražského Žižkova, kde se vodní skauti a skautky chystají po nocování ve stanech vyrazit na dobrodružnou lodní výpravu.

Zde se můžete podívat na reportáž