Najít kamarády
zažít dobrodružství

Skauti a skautky jsou ve Zprávičkách české televize jako doma!

30. 7. 2014 Vše

Malí diváci a divačky se mohli v dětských zprávách alias Zprávičkách dozvědět, že Junák letos pořádá téměř 1000 táborů pro 23 000 dětí! A taky to, že skautské táboření se od toho neskautského značně liší, protože se při něm zúčastnění daleko více podílí na zajištění chodu tábora, ať už se jedná o vaření nebo budování dřevěných staveb. To vše ale samozřejmě pod bedlivým dohledem vedoucích!

Skauti a skautky jsou ve Zprávičkách české televize jako doma!

repro: Česká televize

Malí diváci a divačky se mohli v dětských zprávách alias Zprávičkách dozvědět, že Junák letos pořádá téměř 1000 táborů pro 23 000 dětí! A taky to, že skautské táboření se od toho neskautského značně liší, protože se při něm zúčastnění daleko více podílí na zajištění chodu tábora, ať už se jedná o vaření nebo budování dřevěných staveb. To vše ale samozřejmě pod bedlivým dohledem vedoucích!

Podívejte se na reportáž (hned první zpráva)