Najít kamarády
zažít dobrodružství

Skauti a skautky pomáhají zachránit barevnou Duhozemi. Chcete vědět více? Podívejte se na reportáže v České televizi.

4. 7. 2014 Vše

Zapojení skautů a skautek do prázdninové dobrodružné hry Zachraňte duhu bylo prezentováno již ve dvou pořadech České televize. Ano, jedná se o tutéž televizní stanici, jejiž kanál ČT Déčko by napaden zlotřilým Černobílem, zloduchem, který má za lubem vysát barvy z televizního vysílání. Jenže Černobíl se trochu přepočítal. Děti z celé České republiky se proti němu mohou spojit a s pomocí barevných symbolů z geokešingových schránek, umístěných po různých místech naší země, mají šanci Černobíla porazit a navrátit barvu televiznímu obrazu. A právě úkol určit místa geokešingových stránek na sebe převzali skauti a skautky.

Skauti a skautky pomáhají zachránit barevnou Duhozemi. Chcete vědět více? Podívejte se na reportáže v České televizi.

repro: Česká televize

Zapojení skautů a skautek do prázdninové dobrodružné hry Zachraňte duhu bylo prezentováno již ve dvou pořadech České televize. Ano, jedná se o tutéž televizní stanici, jejiž kanál ČT Déčko by napaden zlotřilým Černobílem, zloduchem, který má za lubem vysát barvy z televizního vysílání. Jenže Černobíl se trochu přepočítal. Děti z celé České republiky se proti němu mohou spojit a s pomocí barevných symbolů z geokešingových schránek, umístěných po různých místech naší země, mají šanci Černobíla porazit a navrátit barvu televiznímu obrazu. A právě úkol určit místa geokešingových stránek na sebe převzali skauti a skautky.

Podívejte se na povídání o projektu Zachraňte duhu v pořadu Sama doma

Pusťte si také vysílání Studia 6 víkend o stejném tématu

Veškeré informace o hře naleznete na webových stránkách ČT Déčka: www.zachranteduhu.cz