Najít kamarády
zažít dobrodružství

Skauti v dubnu zaplnili všechna média

13. 5. 2015 Vše

Každý den o naši pozornost bojují stovky, možná i tisíce informací valících se z různých médií. Není proto jednoduché odfiltrovat nežádoucí obsah a najít to, co nás skutečně zajímá. My jsme tuto práci udělali za vás, takže se můžete podívat, čeho všeho jsme se v dubnu účastnili, co jsme organizovali a kdo o nás natočil či napsal reportáž.

Skauti v dubnu zaplnili všechna média

Každý den o naši pozornost bojují stovky, možná i tisíce informací valících se z různých médií. Není proto jednoduché odfiltrovat nežádoucí obsah a najít to, co nás skutečně zajímá. My jsme tuto práci udělali za vás, takže se můžete podívat, čeho všeho jsme se v dubnu účastnili, co jsme organizovali a kdo o nás natočil či napsal reportáž.

24. duben má svátek patron všech skautů a skautek svatý Jiří. Proto po celé republice pořádáme různé akce, potkáváme se s našimi kamarády, vyměníme naše každodenní oblečení za skautský kroj či si na sebe vezmeme alespoň skautský šátek a jdeme oslavovat.

A Zprávičkám České televize tato událost rozhodně neušla.

O víkendu 24. – 26. dubna se potkali kluci a děvčata z celé republiky, v srpnu 2015 totiž jedou na celosvětové setkání skautů do Japonska, tzv. Jamboree. Užili si spolu spoustu zábavy a kromě toho si vyzkoušeli natočit svou vlastní reportáž pro Zprávičky.

Podívejte se i vy na novou reportérku ze skautských řad.

Ten samý víkend uplynulo i 70 let od popravy skautů, kteří se zúčastnili slezského protinacistického odboje. Jejich památku k mohyle Ivančena přišli uctít davy lidí.

Reportáž Studia 6 víkend

Reportáž Frýdecko-místeckého a třineckého deníku 

A jako předzvěst výročí, které nás čeká v květnu, napsal deník.cz o skautském hrdinovi Jaroslavu Staňkovi.

Reportáž Deníku.cz