Najít kamarády
zažít dobrodružství

Skauti vpluli do Zpráviček

11. 6. 2015 Vše

Od čtvrtka 4. června 2015 do neděle 7. června 2015 probíhalo osmé celostátní setkání vodních skautů. Letošní ročník se vydal po stopách admirála Horatia Nelsona a tak s elegancí vlastní této historické osobnosti vpluli i skauti do televizního vysílání České televize.Na reportáž z Navigamu, jak se toto setkání jmenuje, se můžete podívat v archivu ČT.Reportáž Navigamus

Skauti vpluli do Zpráviček

Od čtvrtka 4. června 2015 do neděle 7. června 2015 probíhalo osmé celostátní setkání vodních skautů. Letošní ročník se vydal po stopách admirála Horatia Nelsona a tak s elegancí vlastní této historické osobnosti vpluli i skauti do televizního vysílání České televize.

Na reportáž z Navigamu, jak se toto setkání jmenuje, se můžete podívat v archivu ČT.

Reportáž Navigamus

O samotné akci se můžete dozvědět více z NAŠEHO ČLÁNKU či z OFICIÁLNÍCH STRÁNEK.

Fotky z akce naleznete na flickr.com.