Najít kamarády
zažít dobrodružství

Skauting je výchovou v nesmírně kreativním prostředí, zazní v Dobrém ránu ČT

22. 5. 2014 Vše

Na neformální ranní povídání o skautingu a skautování si Česká televize pozvala do svého pořadu Dobré ráno skautku Ivanu Zieglovou, členku okresní rady Junáka Brno – město. Ve vysílání se hovořilo mimo jiné o tom, že je skauting tvůrčím prostředím, které vede děti k samostatnosti.

Skauting je výchovou v nesmírně kreativním prostředí, zazní v Dobrém ránu ČT

repro: Česká televize

Na neformální ranní povídání o skautingu a skautování si Česká televize pozvala do svého pořadu Dobré ráno skautku Ivanu Zieglovou, členku okresní rady Junáka Brno – město. Ve vysílání se hovořilo mimo jiné o tom, že je skauting tvůrčím prostředím, které vede děti k samostatnosti.

Pusťe si rozhovor z Dobrého rána ČT

Poznámka: v navigaci pod videem si zaškrtněte jen obsahové části s popiskem „Skauti“