Najít kamarády
zažít dobrodružství

Skauting není jenom suchozemský, rozumí si i s vodními živly

19. 8. 2014 Vše

Některé skautské oddíly provozují tábory výhradně na souši, vodní skauti a skautky zase naopak nedají dopustit na příležitost nalodit se a spustit svá plavidla na vodní hladinu. Přesvědčte se v reportáži Zpráviček ČT, jak parádně může vypadat letní dobrodružství na vodě. Tak ahóóóóój!

Skauting není jenom suchozemský, rozumí si i s vodními živly

repro: Česká televize

Některé skautské oddíly provozují tábory výhradně na souši, vodní skauti a skautky zase naopak nedají dopustit na příležitost nalodit se a spustit svá plavidla na vodní hladinu. Přesvědčte se v reportáži Zpráviček ČT, jak parádně může vypadat letní dobrodružství na vodě. Tak ahóóóóój!

Reportáž ke zhlédnutí

 (Začátek přibližně od 1:50)