Michal Tarant

místonáčelník ?

Vystudoval Fakultu životního prostředí České zemědělské univerzity v oboru Regionální environmentální správa. Povoláním je vedoucím Centra ekologické výchovy VIANA při Střední odborné škole pro ochranu a obnovu životního prostředí Schola Humanitas v Litvínově, učitelem odborných předmětů a projektovým manažerem. Ve volném čase se nejraději věnuje skautingu, cyklistice, fotografování a vaření.

Kamarádi na celý život

„Pravidelná odpoledne v klubovně po celý rok, víkendová dobrodružství v přírodě, tábory v nedotčené přírodě, zahraniční expedice a mnoho dalších atraktivních aktivit. To je náplň, kterou má možnost poznat každý, kdo se stane členem skautského oddílu. I já jsem toto prožíval ve svém oddíle, ve kterém jsem vyrůstal od svých deseti let. Díky skautingu jsem získal mnoho zkušenosti a dovedností, které mi pomáhají nejen v profesním životě. V neposlední řadě jsem díky skautingu poznal řadu přátel a kamarádů na celý život.“