Michal Tarant

místonáčelník

Vystudoval Fakultu životního prostředí České zemědělské univerzity v oboru Regionální environmentální správa. Povoláním je vedoucím Centra ekologické výchovy VIANA při Střední odborné škole pro ochranu a obnovu životního prostředí Schola Humanitas v Litvínově, učitelem odborných předmětů a projektovým manažerem. Ve volném čase se nejraději věnuje skautingu, cyklistice, fotografování a vaření.

Michal Tarant

Pravidelná odpoledne v klubovně po celý rok, víkendová dobrodružství v přírodě, tábory v nedotčené přírodě, zahraniční expedice a mnoho dalších atraktivních aktivit. To je náplň, kterou má možnost poznat každý, kdo se stane členem skautského oddílu. I já jsem toto prožíval ve svém oddíle, ve kterém jsem vyrůstal od svých deseti let. Díky skautingu jsem získal mnoho zkušeností a dovedností, které mi pomáhají nejen v profesním životě. V neposlední řadě jsem díky skautingu poznal řadu přátel a kamarádů na celý život.

Role místonáčelníka

Představitel náčelnictva, které má legislativní pravomoc a pravomoc jmenovat starostu.

Poznejte skauting blíže

Proč se stát skautem

Skauting pomáhá vašemu dítěti být aktivní a najít vlastní místo ve světě.

Náplň činností je různorodá a přizpůsobená věku a potřebám dětí.

Fakta a čísla

60 522 členů a 2 092 oddílů. Jsme téměř v každém městě.

Všechno to začalo jedním letním táborem pro 20 kluků v Británii v roce 1907.

Skautské tábory

Letní tábory jsou vyvrcholením celoroční činnosti oddílů.

Naše projekty

Zanechat svět o trochu lepší...

Známé osobnosti

Václav Havel, Anna Geislerová, Jiří Menzel, Eva Holubová. Skauti.

Vedení organizace

Kdo jsme a proč nám na rozvoji skautingu v ČR záleží.

Najít nejbližší oddíl pro moje dítě