Najít kamarády
zažít dobrodružství

Skautský recept na táborové langoše ale i spoustu další tipů, jak si usnadnit vaření v přírodě najdete v Zálesácké kuchařce IN magazínu Hospodářských novin!

28. 7. 2014 Vše

Ve středu 30. 7. si na novinových stáncích můžete koupit Zálesáckou kuchařku – přílohu IN magazínu Hospodářských novin. Nechybí staré legendy: porridge, lančmít či párky s cibulí.

Skautský recept na táborové langoše ale i spoustu další tipů, jak si usnadnit vaření v přírodě najdete v Zálesácké kuchařce IN magazínu Hospodářských novin!

Ve středu 30. 7. si na novinových stáncích můžete koupit Zálesáckou kuchařku – přílohu IN magazínu Hospodářských novinNechybí staré legendy: porridge, lančmít či párky s cibulí. Kromě toho ale kuchařka obsahuje řadu vychytávek, které vám v přírodě usnadní život: jak shromažďovat dešťovou vodu, jak jídlo chladit, co je Setonův hrnec, Yukonská pec a další.

„Langoše jednoznačně vedou a zajímavé je, že kynou v chladu. Těsto dáváme do potoka,“ popisuje v dnešním vydání Zálesácké kuchařky v IN Magazínu Hospodářských novin Martin Kyselák (72. oddíl skautů Brno). Noviny jsou právě v prodeji! 

Vydavatelství Economia je partnerem letošních skautských náborů.