Najít kamarády
zažít dobrodružství

Skautští vedoucí Boby a Ali dojeli se svou škodovkou až do Snídaně s Novou a Dobrého rána České televize

18. 11. 2015 Vše

Skautští vedoucí, Jakub Pejcal – Boby a Aleš Cahlík – Ali, kteří se letos vydali na Světové skautské setkání jamboree do Japonska se starou škodou 120 L, jsou už sice dávno doma, ale jejich auto dorazilo zpět do Česka teprve před pár týdny.

Skautští vedoucí Boby a Ali dojeli se svou škodovkou až do Snídaně s Novou a Dobrého rána České televize

Skautští vedoucí, Jakub Pejcal – Boby a Aleš Cahlík – Ali, kteří se letos vydali na Světové skautské setkání jamboree do Japonska se starou škodou 120 L, jsou už sice dávno doma, ale jejich auto dorazilo zpět do Česka teprve před pár týdny.

Z cest mají oba kluci tolik zážitků, že je potřebují sdílet i s ostatními. Díky tomu se dostali i do Snídaně s Novou a Dobrého rána České televize, v obou pořadech s nimi natočili několik vstupů. Kromě televizního vysílání nyní oba skauti jezdí po celé republice a sdílí svoje zážitky s ostatními na různých přednáškách a besedách.

Na jejich oficiální stránce na Facebooku se můžete podívat, zda náhodou v nejbližší době nenavštíví i vaše město.

Dva vstupy se skautskými cestovateli můžete shlédnout v čase 0:26 a 0:54 v záznamu televizního vysílání na novaplus.nova.cz.

Nebo v archivu České televize, kde se vám přehrají všechny tři vstupy zcela automaticky a bez přerušení reklamou.