Najít kamarády
zažít dobrodružství

Vydejte se hledat Mirka Dušína a jeho partu!

10. 12. 2012 Vše

Na některém z balkonů nebo  pavlačí, v některém z nesčetných zákoutí nebo dvorků Starého města pražského jsou ukryty postavy všech pěti hlavních postav Rychlých šípů v životní velikosti. Vydejte se do křivolakých uliček a užijte si atmosféru pátrání, atmosféru Stínadel.

Vydejte se hledat Mirka Dušína a jeho partu!

Na některém z balkonů nebo  pavlačí, v některém z nesčetných zákoutí nebo dvorků Starého města pražského jsou ukryty postavy všech pěti hlavních postav Rychlých šípů v životní velikosti. Vydejte se do křivolakých uliček a užijte si atmosféru pátrání, atmosféru Stínadel.

Akci pořádá Sdružení přátel Jaroslava Foglara.  Mirek Dušín a další „šípáci“ již v kraťasech a tričkách mrznou od 17.listopadu. Zoufat ale nemusíte. Čas na hledání ale pořád je. Přesně ještě týden – hledat je můžete do 17. prosince.

Hra je určena pro mládež, školy, rodiny s dětmi i dětské oddíly. Je to skvělá příležitost k procházce po staré Praze s možností nasátí předvánoční atmosféry města. Jistě vás při zkoumání balkonů a zákoutí překvapí nejeden historický dům a památka, kolem kterých většinou projdete bez povšimnutí. 

Pravidla, ale třeba i mapku míst, kde byly Rychlé šípy objeveny loni, naleznete na stránkách bohousek.cz