Najít kamarády
zažít dobrodružství

Výstava stoletého skautského oddílu upoutala zájem médií

20. 5. 2014 Vše

Legendární Pražská Dvojka, do které chodil také pro veřejnost zřejmě nejznámější skaut Jaroslav Foglar, slavila v roce 2013 plných sto let existence. Při té příležitosti vznikla fotografická výstava Stoleté album, která mapuje v obrazech vývoj oddílu od jeho počátků až po současnost.

Výstava stoletého skautského oddílu upoutala zájem médií

Legendární Pražská Dvojka, do které chodil také pro veřejnost zřejmě nejznámější skaut Jaroslav Foglar, slavila v roce 2013 plných sto let existence. Při té příležitosti vznikla fotografická výstava Stoleté album, která mapuje v obrazech vývoj oddílu od jeho počátků až po současnost.

Reportáž ve Zprávičkách ČT

Reportáž v Dobrém ránu ČT

Reportáž v Pražském expresu televize Metropol

Fotogalerie na Aktualne.cz