Najít kamarády
zažít dobrodružství

Vzdělání i zábava? Na 150 vedoucích se setká o víkendu.

24. 10. 2013 Vše

Vzdělávání věnují skauti a skautky každoročně nemálo času a energie. Pořádají přes stovku vzdělávacích kurzů a každoročně „vyškolí“ přes 300 nových vedoucích. I o ty je však postaráno –  a tak pokud potřebují získat inspiraci, novou motivaci nebo se prostě jen setkat s lidmi, kteří také vedou skautský oddíl, mohou tento víkend vyrazit na Poradní skálu.

Vzdělání i zábava? Na 150 vedoucích se setká o víkendu.

foto: Tomáš Gal

Vzdělávání věnují skauti a skautky každoročně nemálo času a energie. Pořádají přes stovku vzdělávacích kurzů a každoročně „vyškolí“ přes 300 nových vedoucích. I o ty je však postaráno –  a tak pokud potřebují získat inspiraci, novou motivaci nebo se prostě jen setkat s lidmi, kteří také vedou skautský oddíl, mohou tento víkend vyrazit na Poradní skálu.

Poradní skála je celostátní setkání pro všechny vedoucí působící u nejmladší věkové kategorie Junáka – u světlušek a vlčat. Akce má dlouholetou tradici – poprvé se uskutečnila již v roce 1994 a setkání se koná ve dvouletém intervalu. Střídá se totiž s Elixírem – setkám pro vedoucí starších dětí – skautů a skautek.

Letošní Poradní skála se uskuteční ve dnech 25. – 28.10. ve Frýdku-Místku v Moravskoslezském kraji. A zůčastní se jí více než 150 vedoucích. Připraveno bude množství zajímavého programu. Nemusíme mít tedy strach, že 13 000 světlušek, žabiček a vlčat, je ve správných rukou.

Více informací najdete na:http://poradniskala.cz/