Najít kamarády
zažít dobrodružství

Začíná Bambiriáda i se skauty

14. 8. 2011 Vše

Ve dnech od 26. do 29. června 2011 se v celé ČR bude konat Bambiriáda. Stejně jako každý rok se jí zúčastní i skauti. Držet balanc na obřích míčích, ulovit si rybu, nebo zatancovat s kamarády. Právě to si budou moci vyzkoušet děti, které přijdou na jednu z Bambiriád v různých městech ČR. 

Začíná Bambiriáda i se skauty

Ve dnech od 26. do 29. června 2011 se v celé ČR bude konat Bambiriáda. Stejně jako každý rok se jí zúčastní i skauti. Držet balanc na obřích míčích, ulovit si rybu, nebo zatancovat s kamarády. Právě to si budou moci vyzkoušet děti, které přijdou na jednu z Bambiriád v různých městech ČR.

 

Děti, které přijdou, se budou moci u skautů zúčastnit několika aktivit jako je lovení ryb, bungeerunning, držení rovnováhy na obrovském míči, zkusit jízdu na lodi nebo tanec s kamarády. Když děti všechny aktivity obejdou, získají malou odměnu, kterou si budou moci odnést domů a mít jí jako upomínku na zážitek se svými kamarády a skauty.