Najít kamarády
zažít dobrodružství

Betlémské světlo se tento víkend “rozletělo” do celé Evropy

7. 12. 2011 Vše

Chystáte se na výlet do předvánoční Vídně? Nezapomeňte se stavit pro Betlémské světlo… Symbol míru a přátelství převzali již tradičně od rakouských skautů a skautek delegace z 20 evropských zemí.

Betlémské světlo se tento víkend “rozletělo” do celé Evropy

Chystáte se na výlet do předvánoční Vídně? Nezapomeňte se stavit pro Betlémské světlo… Symbol míru a přátelství převzali již tradičně od rakouských skautů a skautek delegace z 20 evropských zemí.

Letos se světlo předávalo během ekumenické bohoslužby v sobotu 10. 12. 2011 ve 14 hodin. Bohoslužbu hostí vždy jiná církev v některém ze svých kostelů – tentokrát se konala v chrámu Zur Heiligen Familie, kam si také můžete pro světýlko zajít. Akce se účastnilo až 1 000 skautů a skautek z cca 20 evropských zemí. A čeští skauti samozřejmě nechyběli, takže Betlémské světýlko už v pořádku docestovalo až k nám!