Na program Dostupný skauting dárci poslali přes 700 000 Kč!

6. 1. 2024 Vše

Po celý prosinec jsme na skautských sítích, v emailech i médiích upozorňovali na dárcovskou kampaň Aby mohli kluci a holky dál skautovat. A díky laskavým dárcům a dárkyním i všem podporovatelům, kteří naši sbírku sdíleli, můžeme radostí povyskočit ze skvělého výsledku: na program Dostupný skauting jsme získali přes 700 000 Kč! I v tomto roce […]

Na program Dostupný skauting dárci poslali přes 700 000 Kč!

I v tomto roce tak budeme moci podpořit holky a kluky z rodin, které se potýkají s finančními těžkostmi. Budou mít možnost vyrazit na výpravy, tábory nebo třeba nakoupit potřebné vybavení. Hurá – za skautským dobrodružstvím s kamarády.
Ze srdce děkujeme děkujeme!

Všechny informace o letošních uzávěrkách i podmínkách programu Dostupný skauting najdete v tomto článku na Skautském zpravodajství.

Sbírku necháváme i nadále otevřenou, a tak se můžete k podpoře vrátit třeba i během roku.