Najít kamarády
zažít dobrodružství

Olajkuj skauting skaut lajk tričkem. Novinka je v prodeji

1. 6. 2015 Vše

Začalo to nevinně jednorázovým obrázkem na facebook. Jenže nápad skautského „lajku“ vzbudil neuvěřitelný ohlas. Obrázek získal na oficiálním skautském facebookovém profilu rekordních 3634 To se mi líbí!Motiv jsme proto ještě vylepšili a umístili ho na návrhy nových skautských triček. Opět nastala smršť kladných ohlasů, takže nebylo proč otálet s výrobou. Teď už je hotovo a skaut lajk trička můžete konečně nosit!

Olajkuj skauting skaut lajk tričkem. Novinka je v prodeji

Začalo to nevinně jednorázovým obrázkem na facebook. Jenže nápad skautského „lajku“ vzbudil neuvěřitelný ohlas. Obrázek získal na oficiálním skautském facebookovém profilu rekordních 3634 To se mi líbí!

Motiv jsme proto ještě vylepšili a umístili ho na návrhy nových skautských triček. Opět nastala smršť kladných ohlasů, takže nebylo proč otálet s výrobou. Teď už je hotovo a skaut lajk trička můžete konečně nosit!

 

Trička jsou ve třech barevných verzích (bílá, sky blue a azur) a v pánském i dámském střihu. Stačí si vybrat. Cena jednoho trička je 259 Kč.

TIP: Pokud máte o triko zájem, pořiďte si ho co nejdříve. Budete tak mít jistotu, že si stihnete vybrat přesně takové, jaké si přejete.

Tak ať se vám líbí!