Najít kamarády
zažít dobrodružství

Podívejte se na reportáž Zpráviček ČT o lampionové plavbě vodních skautů

20. 5. 2014 Vše

Svátek sv. Jiří je také svátkem všech skautů a skautek. Mnozí proto v tento den vyrazí na veřejnost ve skautském kroji nebo si vezmou na krk skautský šátek. Po celé České republice ale probíhají také různé oslavy a akce. Jednou z nich je právě také lampionová plavba libereckých vodních skautů. Podívejte se v reportáži České televize na to, jak událost probíhala a jak se zúčastněným dětem skautský program líbil.

Podívejte se na reportáž Zpráviček ČT o lampionové plavbě vodních skautů

repro: Česká televize

Svátek sv. Jiří je také svátkem všech skautů a skautek. Mnozí proto v tento den vyrazí na veřejnost ve skautském kroji nebo si vezmou na krk skautský šátek. Po celé České republice ale probíhají také různé oslavy a akce. Jednou z nich je právě také lampionová plavba libereckých vodních skautů. Podívejte se v reportáži České televize na to, jak událost probíhala a jak se zúčastněným dětem skautský program líbil.

Zhlédnout reportáž Zpráviček ČT